O firmie

O firmie

Firma Tłumiki Auto-Części Jach S.C. prowadzi niezależny serwis samochodowy oraz zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną układów wydechowych.
Nasza firma dysponuje trzema profesjonalnymi stanowiskami, na dwóch znajdują się nowoczesne podnośniki hydrauliczne natomiast trzecie stanowisko wyposażone jest w najazd hybrydowy.

Specjalizujemy się w naprawach samochodów marki BMW. Zajmujemy się również montażem i demontażem opon samochodowych, a także pełnym serwisem samochodowym wszystkich producentów. Nasza druga specjalizacja to montaż oraz wszelkie przeróbki układów wydechowych samochodów osobowych, terenowych i dostawczych.

Personel naszej firmy to trzech wyspecjalizowanych mechaników w branży motoryzacyjnej, specjalista do spraw sprzedaży oraz kontaktów z klientami, a także menager zarządzający prawidłowym funkcjonowaniem firmy.

Znajdujemy się w samym centrum miasta. Jesteśmy jedna z nielicznych firm z branży motoryzacyjnej ulokowanych w tak doskonałym miejscu.
Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do kożystania z naszych usług.

Historia

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność na rynku motoryzacyjnym w 1983 roku i może się poszczycić ponad 30 letnią tradycją.

Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą detaliczną części oraz akcesoriów do samochodów i motocykli. W późniejszym okresie firma rozwinęła się wprowadzając do oferty układy wydechowe, które początkowo tylko sprzedawaliśmy.

W roku 1997 otworzyliśmy pierwsze stanowisko montażowe, a nieco później kolejne dwa.

Od 2000 roku oferujemy pełny serwis samochodowy, naprawę układów wydechowych, wulkanizację opon oraz diagnostykę komputerową.

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego staramy się aby usługi przez nas wykonywane były na najwyższym poziomie.