Usługi

Mechanika samochodowa

Zajmujemy się kompleksową mechaniką samochodową. Serwis olejowy, serwis hamulcowy, wymiana podzespołów zawieszenia, wymiana łożysk, wymiana sprzęgła, naprawy silników, wymiana rozrządów, diagnostyka komputerowa. Naprawiamy samochody wszystkich producentów ale nasza specjalizacja to marka BMW.  Jeżeli szukasz niezależnego serwisu BMW w Kielcach to trafiłeś w dobre ręce. Jesteśmy pasjonatami tej marki od lat, dlatego oprócz profesjonalnego podejścia do naprawy BMW oferujemy także wymianę poglądów i opinii :)
Zachęcamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług!

Układy wydechowe

Specjalizujemy się w montażu tłumików samochodowych oryginalnych, zamienników i sportowych w samochodach osobowych, terenowych i dostawczych, a także końcówek ozdobnych, katalizatorów, strumienic, kolektorów wydechowych, łączników elastycznych, uszczelek tłumików, wieszaków gumowych itp. wykonujemy również wszelkie naprawy związane z układami wydechowymi typu: spawanie, przeróbki, dopasowywanie,

Opony

Montujemy i naprawiamy opony do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Posiadamy profesjonalny sprzęt do demontażu i montażu opon, a także nowoczesną wyważarkę komputerową. Wychodząc na potrzeby klientów możliwe jest również sezonowanie opon połączone z konserwacją powierzchni ogumienia.

W ofercie znajduje się także

1.Sklep z tłumikami: oryginalne i zamienniki, tłumiki sportowe uniwersalne i dedykowane, końcówki ozdobne, rury wydechowe, katalizatory, strumienice, rury montażowe, złącza elastyczne, sondy lambda, uszczelki, wieszaki gumowe, pasty uszczelniające, obejmy tłumika, cybanty, wszelkie akcesoria.
2.Sklep z oponami do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych wszystkich dostępnych marek na rynku.
3.Sklep z częściami: oleje do wszystkich silników spalinowych i skrzyń biegów, płyny chłodzące, płyny hamulcowe i inne, akumulatory, kosmetyki samochodowe, wycieraczki , żarówki, smary, silikony, opaski itp.